Jaki wybrać poziom kursu islandzkiego?

Jesteś zainteresowany kursem języka islandzkiego, ale nie wiesz, jak zacząć?
A może zastanawiasz się, na który kurs się zapisać?

Poniżej znajdują się krótkie opisy każdego z poziomów.

Zastanawiasz się, co jeśli wybierzesz za łatwy lub za trudny poziom?
Bez problemu, w ciągu pierwszego tygodnia możesz przenieść się tam, gdzie wolisz.

Poziom 1

To poziom skierowany dla osób początkującym, które od bardzo dawna nie były na żadnych lekcjach i czują się niepewnie z językiem. Jest to również miejsce dla osób, które kiedyś już na tym poziomie były, ale z lekcji za wiele nie wyniosły.

Poziom 2

Mówisz prostymi zdaniami i nie sprawia Ci to żadnego problemu? Jesteś na dobrym poziomie, teraz będzie tylko lepiej! 🙂

Poziom 2,5

Jest to kontynuacja książki od 4 rozdziału. To poziom dla osób, które już były na poziomie 2 lub 3 albo dla osób, które z jakichś powodów (nie wnikamy jakich – spokojnie 😃) nie chcą przerabiać pierwszej połowy. Polecamy osobom, które już skończyły poziom 2 z nami. 🙂

Poziom 3

To poziom dla osób, które potrafią dogadać się po islandzku, ale nie rozumieją wiadomości i ISLANDCZYKÓW, którzy pomiędzy sobą rozmawiają.

Poziom 3,5

Podobnie jak poziom 2,5 jest to kontynuacja książki od 4 rozdziału. Jest to poziom dla osób, które już były na poziomie 2 lub 3, lub dla osób, które z jakichś powodów (nie wnikamy jakich – spokojnie 😃) nie chcą przerabiać pierwszej połowy.

Poziom 4

Używasz języka na co dzień i rozumiesz KAŻDEGO Islandczyka na poziomie 70-80%, a jedyne czego Ci brakuje to „doszlifowania”.